Baseball

Monday, April 29

Miller City at Continental (PCL), 5 p.m.

Fort Jennings at Ottoville (PCL), 5 p.m.

Kalida at Ayersville, 5 p.m.

Pandora-Gilboa at Cory-Rawson (BVC), 5 p.m.

Van Buren at Leipsic (BVC), 5 p.m.

Crestview at Columbus Grove (NWC), 5 p.m.

Tuesday, APril 30

Lincolnview at Miller City, 5 p.m.

Spencerville at Fort Jennings, 5 p.m.

Kalida at Leipsic (PCL), 5 p.m.

Pandora-Gilboa at Ada, 5 p.m.

Ottawa-Glandorf at Wapakoneta (WBL), 5 p.m.

Ottoville at Lima Perry, 5 p.m.

Wednesday, May 1

Bluffton at Miller City, 5 p.m.

Fort Jennings at Delphos Jefferson, 5 p.m.

Pandora-Gilboa at Vanlue (BVC), 5 p.m.

Wayne Trace at Ottoville, 5 p.m.

Leipsic at Arlington (BVC), 5 p.m.

Thursday, May 2

Leipsic at Miller City (PCL), 5 p.m.

Ottoville at Continental (PCL), 5 p.m.

Kalida at Cory-Rawson, 5 p.m.

Waynesfield-Goshen at Pandora-Gilboa, 5 p.m.

Columbus Grove at Delphos Jefferson (NWC), 5 p.m.

Friday, May 3

Pandora-Gilboa at Miller City (PCL), 5 p.m.

Ayersville at Continental, 5 p.m.

Fort Jennings at Kalida, 5 p.m.

Elida at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.

Ottoville at Spencerville, 5 p.m.

Leipsic at Patrick Henry, 5 p.m.

Saturday, May 4

Miller City at Parkway (DH)

Waynesfield-Goshen at Kalida (DH), 11 a.m.

Lima Senior at Columbus Grove (DH), 10 a.m.

Softball

Monday, April 29

Continental at Miller City (PCL), 5 p.m.

Pandora-Gilboa at Cory-Rawson (BVC), 5 p.m.

Van Wert at Kalida, 5 p.m.

Van Buren at Leipsic (BVC), 5 p.m.

Crestview at Columbus Grove (NWC), 5 p.m.

Tuesday, April 30

Cory-Rawson at Milller City, 5 p.m.

Bryan at Continental, 5 p.m.

Pandora-Gilboa at Ada, 5 p.m.

Allen East at Kalida, 5 p.m.

Wapakoneta at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.

Delphos Jefferson at Ottoville, 5 p.m.

Leipsic at Columbus Grove (PCL), 5 p.m.

Wednesday, May 1

Bluffton at Miller City

Lima Perry at Continental, 5 p.m.

Pandora-Gilboa at Vanlue (BVC), 5 p.m.

Leipsic at Arlington (BVC), 5 p.m.

Thursday, May 2

Pandora-Gilboa at Miller City (PCL), 5 p.m.

Leipsic at Kalida (PCL), 5 p.m.

Van Wert at Ottoville, 5 p.m.

Columbus Grove at Delphos Jefferson (NWC), 5 p.m.

Friday, May 3

Miller City at Antwerp, 5 p.m.

Continental at Leipsic (PCL), 5 p.m.

Columbus Grove at Pandora-Gilboa (PCL), 5 p.m.

Kalida at Lincolnview, 5 p.m.

Ottawa-Glandorf at Elida (WBL), 5 p.m.

Saturday, May 4

Miller City at Spencerville (DH), 11 a.m.

Columbus Grove at Waynesfield-Goshen, 11 a.m.

Track and Field

Tuesday, April 30

Fort Jennings, Ada at Bluffton, 4;30 p.m.

Columbus Grove at Ottawa-Glandorf, 5 p.m.

Thursday, May 2

Leipsic, Pandora-Gilboa at Continental, 4:30 p.m.

Fort Jennings at Minster, 4:30 p.m.

Friday, May 3

Continental, Ottoville at Edgerton Invitational, 4 p.m.

Saturday, May 4

Ottawa-Glandorf at Bryan Invitational, 9 a.m.

Columbus Grove, Leipsic, Pandora-Gilboa at Liberty-Benton Invitational, 9 a.m.

Monday, May 6

O-G freshmen boys at Napoleon, 4:30 p.m.

Boys Tennis

Monday, April 29

Ottawa-Glandorf at Archbold, 5 p.m.

Tuesday, April 30

Wapakoneta at Ottawa-Glandorf (WBL), 4:30 p.m.

Friday, May 3

Ottawa-Glandorf at Elida (WBL), 4:30 p.m.