Football
Friday, Sept. 14
Ottawa-Glandorf at Defiance (WBL), 7:30 p.m.
Arlington at Pandora-Gilboa (BVC), 7 p.m.
Van Buren at Leipsic (BVC), 7 p.m.
Lima Central Catholic at Columbus Grove (NWC), 7 :30 p.m.
Volleyball
Wednesday, Sept. 12
Miller City at Columbus Grove (PCL), 6 p.m.
Pandora-Gilboa at Hardin Northern (BVC), 6 p.m.
Leipsic at Cory-Rawson (BVC), 6 p.m.
Thursday, Sept. 13
Ayersville at Kalida, 6 p.m.
Defiance at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.
Continental at Pandora-Gilboa (PCL), 7 p.m.
Ottoville at Wayne Trace, 4:30 p.m.
Saturday, Sept. 15
Wayne Trace at Miller City, 10 a.m.
Kalida at Antwerp tri, 10 a.m.
Monday, Sept. 17
Columbus Grove at Ottoville (PCL), 6 p.m.
Ayersville at Leipsic, 6 p.m.
Continental at Lima Perry, 6 p.m.
Tuesday, Sept. 18
Miller City at Pandora-Gilboa (PCL), 6:30 p.m.
Kalida at Wapakoneta, 6 p.m.
Continental at Leipsic (PCL), 6 p.m.
Paulding at Columbus Grove (NWC), 6 p.m.
Boys Soccer
Wednesday, Sept. 12
Ottoville at Lima Central Catholic, 7:30 p.m.
Thursday, Sept. 13
Napoleon at Ottawa-Glandorf, 5 p.m.
Continental at Van Buren, 5 p.m.
Friday, Sept. 14
Fort Jennings at Miller CIty (PCL), 5 p.m.
Pettisville at Kalida, 7 p.m.
Saturday, Sept. 15
Ottawa-Glandorf at Liberty-Benton, 11 a.m.
Sidney Lehman at Ottoville, 2 p.m.
Continental at Riverdale, 5 p.m.
Monday, Sept. 17
Miller City at Archbold, 6:30 p.m.
Kenton at Ottawa-Glandorf, 5 p.m.
Tuesday, Sept. 18
Wauseon at Miller City, 5 p.m.
Fort Jennings at Van Buren, 5 p.m.
Girls Soccer
Thursday, Sept. 13
Miller City at Ottoville, 6 p.m.
Ottawa-Glandorf at Kenton, 7 p.m.
Crestview at Fort Jennings, 5 p.m.
Delphos St. John's at Continental, 5 p.m.
Saturday, Sept. 15
Bryan at Miller City, 11 a.m.
Kalida at Cory-Rawson, 1 p.m.
Fort Jennings at Bath, 11 a.m.
Monday, Sept. 17
Liberty-Benton at Ottoville, 6 p.m.
Bluffton at Fort Jennings, 5 p.m.
Tuesday, Sept. 18
Miller City at Continental (PCL), 5 p.m.
Delphos St. John's at Kalida, 5 p.m.
Wapakoneta at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.
Boys Golf
Thursday, Sept. 13
Ottawa-Glandorf at St. Marys, 5 p.m.
Friday, Sept. 14
Kalida at Fort Jennings, 4 p.m.
Saturday, Sept. 15
Columbus Grove, Fort Jennings, Kalida, Ottawa-Glandorf, Ottoville at Delphos Country Club Invitational, 8:30 a.m.
Monday, Sept. 17
Miller City at North Baltimore, 4:30 p.m.
Van Wert at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.
Ottoville at Lima Central Catholic, 4 p.m.
Columbus Grove at Bluffton, 4 p.m.
Tuesday, Sept. 18
Kalida at Bath, 4 p.m.
Parkway at Ottoville, 4:30 p.m.
Fort Jennings at Spencerville, 4 p.m.
Cross Country
Saturday, Sept. 15
Kalida, Ottawa-Glandorf, Ottoville Pandora-Gilboa at O-G Blue and Gold Invitational, 9 a.m.
Columbus Grove at Galion Invitational, 10 a.m.
Tuesday, Sept. 18
Ottawa-Glandorf at Elida, 4:30 p.m.
Pandora-Gilboa at Old Fort Invitational, 4:30 p.m.
Columbus Grove at West Liberty Salem, 4:30 p.m.
Girls Tennis
Thursday, Sept. 13
St. Marys at Ottawa-Glandorf (WBL), 4:30 p.m.
Saturday, Sept. 15
Ottawa-Glandorf at Fostoria Invitational, 8:30 a.m.
Monday, Sept. 17
Ottawa-Glandorf at Van Wert (WBL), 4:30 p.m.
Tuesday, Sept. 18
Archbold at Ottawa-Glandorf, 5 p.m.