Baseball

Wednesday, April 8

Liberty-Benton at Pandora-Gilboa (BVC), 5 p.m.

Miller City at Ottoville, 5 p.m.

Crestview at Fort Jennings, 5 p.m.

Columbus Grove at Continental (PCL), 5 p.m.

Leipsic at Arcadia (BVC), 5 p.m.

Thursday, April 9

Fort Jennings at Leipsic (PCL), 5 p.m.

Ottawa-Glandorf at Archbold, 5 p.m.

Friday, April 10

Pandora-Gilboa at Paulding, 5 p.m.

Ottawa-Glandorf at Lima Bath (WBL), 5 p.m.

Saturday, April 11

Fort Recovery at Fort Jennings (DH), 11 a.m.

Patrick Henry at Ottawa-Glandorf, 11 a.m.

Monday, April 13

Pandora-Gilboa at Hopewell-Loudon (BVC), 5 p.m.

Continental at Ottoville (PCL), 5 p.m.

Miller City at Fort Jennings (PCL), 5 p.m.

Liberty-Benton at Pandora-Gilboa (BVC), 5 p.m.

Wayne Trace at Ottawa-Glandorf, 5 p.m.

Tuesday, April 14

Ottoville at Delphos Jefferson, 5 p.m.

McComb at Miller City, 5 p.m.

Van Wert at Ottawa-Gladnorf (WBL), 5 p.m.

Softball

Wednesday, April 8

Liberty-Benton at Pandora-Gilboa (BVC), 5 p.m.

Delphos Jefferson at Miller City, 5 p.m.

Ottoville at Shawnee, 5 p.m.

Leipsic at Arcadia (BVC), 5 p.m.

Thursday, April 9

Findlay at Ottawa-Glandorf, 5 p.m.

Friday, April 10

Pandora-Gilboa at Bluffton, 5 p.m.

Lincolnview at Continental, 5 p.m.

Bath at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.

Saturday, April 11

Delphos Jefferson at Pandora-Gilboa (DH), 11 a.m.

Ottawa-Glandorf at Columbus Grove (DH), 11 a.m.

Leipsic at Ottoville (PCL), 2 p.m.

Monday, April 13

Pandora-Gilboa at Hopewell-Loudon (BVC), 5 p.m.

Tinora at Continental, 5 p.m.

Ottawa-Glandorf at Miller City, 5 p.m.

Liberty-Benton at Leipsic (BVC), 5 p.m.

Tuesday, April 14

Columbus Grove at Miller City (PCL), 5 p.m.

Continental at Kalida (PCL), 5 p.m.

Ottawa-Glandorf at Van Wert (WBL), 5 p.m.

Ottoville at Ada, 5 p.m.

Leipsic at Bluffton, 5 p.m.

Track and Field

Thursday, April 9

Fort Jennings, Temple Christian, Pandora-Gilboa at Ottoville, 4:30 p.m.

Friday, April 10

Ottawa-Glandorf at Bath Invitational, 4:30 p.m.

Saturday, April 11

Leipsic, Pandora-Gilboa at Black Knight Relays

Tuesday, April 14

Pandora-Gilboa, McComb at Bluffton, 5 p.m.

Defiance at Ottawa-Glandorf, 5 p.m.

Ottoville at Ayersville, 4:30 p.m.

Fort Jennings at Lima Perry, 4:30 p.m.

Tri-meet at Continental, 4:30 p.m.

Leipsic at Liberty-Benton quad, 5 p.m.

Boys Tennis

Friday, April 10

Bath at Ottawa-Glandorf (WBL), 4:30 p.m.

Saturday, April 11

Ottawa-Glandorf at Lima Tournament, 9 a.m.

Monday, April 13

Ottawa-Glandorf at Napoleon, 4:30 p.m.

Tuesday, April 14

Ottawa-Glandorf at Van Wert (WBL), 4:30 p.m.