Football

Friday, Sept. 18

Crestview at Columbus Grove (NWC), 7 p.m.

Liberty-Benton at Leipsic (BVC), 7 p.m.

Ottawa-Glandorf at Celina (WBL), 7 p.m.

Cory-Rawson at Pandora-Gilboa (BVC), 7 p.m.

Volleyball

Wednesday, Sept. 16

Columbus Grove at Miller City (PCL), 6 p.m.

Liberty-Benton at Leipsic (BVC), 6 p.m.

Pandora-Gilboa at Hopewell-Loudon (BVC), 6 p.m.

Thursday, Sept. 17

Delphos Jefferson at Columbus Grove (NWC), 5:30 p.m.

Continental at Pandora-Gilboa (PCL), 6 p.m.

Kalida at Ayersville, 5:30 p.m.

Celina at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.

Wayne Trace at Ottoville, 6 p.m.

Saturday, Sept. 19

Columbus Grove at Bath OIO Invitational, 10 a.m.

Continental, Montpelier at Hilltop, 10 a.m.

Kalida at Crestview tri, 10 a.m.

Miller City, Perry at Wayne Trace, 10 a.m.

Monday, Sept. 21

Ottoville at Columbus Grove (PCL), 6 p.m.

Lima Perry at Continental, 6 p.m.

Leipsic at McComb (BVC), 6 p.m.

Cory-Rawson at Pandora-Gilboa (BVC), 6 p.m.

Tuesday, Sept. 22

Columbus Grove at LCC, 5:30 p.m.

Continental at Leipsic (PCL), 6 p.m.

Wapakoneta at Kalida, 6 p.m.

Pandora-Gilboa at Miller City (PCL), 6 p.m.

Boys Soccer

Wednesday, Sept. 16

Lima Central Catholic at Ottoville, 5:30 p.m.

Thursday, Sept. 17

Ottawa-Glandorf at Napoleon, 5 p.m.

Friday, Sept. 18

Miller City at Fort Jennings (PCL), 5 p.m.

Kalida at Pettisville, 5 p.m.

Saturday, Sept. 19

Riverdale at Continental, 10 a.m.

Monday, Sept. 21

Archbold at Miller City, 5 p.m.

Shawnee at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.

Tuesday, Sept. 22

Fort Jennings at Van Buren, 5 p.m.

Liberty-Benton at Kalida, 5 p.m.

Girls Soccer

Thursday, Sept. 17

Fort Jennings at Crestview, 5 p.m.

Delphos Jefferson at Kalida, 6 p.m.

Ottoville at Miller City (PCL), 5 p.m.

Ottawa-Glandorf at Shawnee (WBL), 5 p.m.

Saturday, Sept. 19

Continental at Northwood, 11 a.m.

Bath at Fort Jennings, 10 a.m.

Cory-Rawson at Kalida, 12 p.m.

Miller City at Bryan, 11 a.m.

Monday, Sept. 21

Lima Sr. at Ottoville, 6 p.m.

Tuesday, Sept. 22

Fort Jennings at Bluffton, 5 p.m.

Kalida at Delphos St. John’s, 5 p.m.

Ottawa-Glandorf at Defiance (WBL), 5 p.m.

Cross Country

Saturday, Sept. 19

Columbus Grove at Cedarville Invitational, 9 a.m.

Kalida, Leipsic, Ottoville, Pandora-Gilboa at Ottawa-Glandorf Invitational, 9 a.m.

Tuesday, Sept. 22

Columbus Grove at Ohio Caverns Invitational, 4:45 p.m.

Boys Golf

Wednesday, Sept 16

Columbus Grove, Ada at Spencerville, 4:30 p.m.

Arlington at Fort Jennings, 4:30 p.m.

Thursday, Sept. 17

Arlington at Kalida, 4:30 p.m.

Miller City, Tinora at North Baltimore, 5 p.m.

Saturday, Sept. 19

Kalida at Bryan Invitational, 9 a.m.

Miller City at Antwerp Invitational, 8:30 a.m.

Monday, Sept. 21

Fort Jennings, Temple Christian at Waynesfield-Goshen, 4:30 p.m.

Tuesday, Sept. 22

Kalida at Shawnee, 4:30 p.m.

Girls Tennis

Tuesday, Sept. 22

Ottawa-Glandorf at Findlay, 4:30 p.m.